03-6413483

שימוש מוגזם במסכים

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏1,500.00 NIS

שימו לב – השמיעה המיטבית היא באמצעות רמקולים. 

ברוכים הבאים לטיפול העצמי המנוהל מבית ד”ר טל! צוות התוכנית של הטיפול העצמי מברך אתכם על בחירתכם בשינוי שיכול להביא ליותר שקט ורוגע אצלכם בבית! החזון של מייסד הטיפול העצמי, ד”ר אילן טל, הוא: “לכל אדם הזכות לשקט בנפשו”, ואנו מתכוונים לכך שתוכלו לעשות שינויים מהותיים אצלכם בבית, עם המתבגר או המתבגרת שלכם, בקצב שלכם, כמו שאתם מעדיפים, מבלי להגיע לקליניקה בפועל, למרות שבחלק מהזמן תרגישו כאילו אתם יושבים ממש בקליניקה ומדברים איתנו.

מה צפוי לכם? ישנם חמישה פרקים טיפוליים, בכל פרק נדבר על חמישה נושאים באמצעות חמש יחידות. חלק מהנושאים מחולקים לשניים, ככה שיש כ-30 יחידות טיפוליות לצפייה. אם אתם זוג הורים, אפשר לצפות ביחידות בנפרד, אבל חלק מהמשימות צריך לעשות יחד. אם אתם הורה יחידני מכל סיבה שהיא, נסביר לכם כיצד לעשות זאת כיחידני או גרוש.

לאורך כל הטיפול העצמי, אנחנו אתכם. באמצעות צפיה חוזרת או מילוי המשימות, תוכלו להרגיש איך אנחנו ממש יושבים אתכם ומראים לכם מה אפשר לעשות דבר אחרי דבר. וזה צפוי להביא לשינוי אצלכם, בבית שלכם, אצל המתבגר שלכם.

אל חשש! נסביר הכל, וכמה פעמים, אנחנו בהחלט מעוניינים שתצליחו. ניתן לגשת לטיפול העצמי מכל מכשיר, וכמו כן ניתן להאזין לכל כפודקאסט- גם באמצעות האודיו בכל חלק וגם באמצעות קבצי האודיו המרוכזים בסוף. זה הזמן להתחיל בפרק הטיפולי הראשון, ביחידה הראשונה שלו, יחידת המבוא. בהצלחה.

לכניסה למפגש הראשון- לחצו כאן

תוכן התוכנית לטיפול עצמי "שימוש מוגזם במסכים"

הרחב הכל
תוכן המפגש (פרק)
0% הושלמו 0/9 שלבים

שימוש מוגזם במסכים, ניווט במפגשים ויחידות

דילוג לתוכן